Prihlásenie na trvalý alebo prechodný pobyt

Prihlásenie občana k trvalému alebo prechodnému pobytu

• Občiansky preukaz
  • Ak sa jedná o dieťa do 15 rokov, zákonný zástupca predkladá rodný list dieťaťa
  • Cudzinec predkladá cestovný pas alebo osvedčenie o štátnom občianstve
  • Doklad o vlastníctve rodinného domu alebo budovy určenej na bývanie, kde sa hlásite k pobytu (zabezpečí obecný úrad)
  • Súhlas vlastníka resp. všetkých spoluvlastníkov nehnuteľnosti, kde sa hlásite k pobytu, s výnimkou prihlásenia jedného zo spoluvlastníkov, jeho manžela alebo nezaopatreného dieťaťa
  • Vypísanie prihlasovacieho lístka k trvalého alebo prechodnému pobytu

V advente, keď vietor fúka, stromy sa húkajú (nakláňať sa k sebe), bude hojnosť ovocia.